Електрична зубна щітка

Як вибрати електричну зубну щітку? Дитяча електрична зубна щітка. Як вибрати електричну зубну щітку для підлітка? Електрощітки: звукова щітка і ультразвукова щітка - відмінності

Акція на Комплексну Чистку (ультразвукове чищення + Air Flow) за 1300 грн. Акція діє до 31.05

Перша електрична зубна щітка була створена швейцарським стоматологом в середині 1950-х років для людей з обмеженими фізичними можливостями. Пристрій швидко набрав популярності і вже через 10 років продавався практично по всьому світу. В Україні зубні щітки електричні з'явилися значно пізніше, а на сьогоднішній день на ринку можна купити зубну електрощітку самих різних брендів: «ORAL-B», «Philips», «Xiaomi», «Soocas» та інші. Електро зубна щітка має безліч переваг, якщо використовувати її правильно. Розглянемо кілька питань, які найчастіше хвилюють пацієнтів «My Smile»:

 • Чи є сенс купувати електрощітку?
 • Чим відрізняється електрична щітка від ультразвукової?
 • Як вибрати електричну зубну щітку для дорослих?
 • Як вибрати електричну зубну щітку для підлітка?
 • Якою має бути дитяча електрична зубна щітка?
Не знаєте, як вибрати електричну зубну щітку? Отримайте консультацію стоматолога «My Smile» в Ірпені. Записатися на прийом можна онлайн з будь-якого міста Київської області (Київ, Буча, Фастів, Гостомель і інших).

Зубна щітка електрична

Зубна щітка електрична складається з рукояті, в яку зазвичай вбудований моторчик, головки з щетинками і набір різних датчиків і допоміжних елементів. Щетинки пристрою вібрують за рахунок електромоторчика, який в свою чергу може працювати від акумулятора, або від стандартних батарейок.

Щітка електрична - кілька важливих фактів:

 • Електрощітки діляться на 2 великі групи:
 1. З «вимітаючими» рухами щетинок (вгору-вниз);
 2. Зі зворотно-обертальними рухами щетинок.
 • В електро зубних щітках насадка (головка) - змінна, що дозволяє купити пристрій тільки один раз, а потім міняти насадки раз в 2-3 місяці;
 • Купити електрощітку можна з різною жорсткістю щетинок, все як у і мануального варіанту;
 • Серед електричних щіток виділяють звукові і ультразвукові моделі (в залежності від частоти коливань).

Електрощітка: звукова щітка і ультразвукова щітка - відмінності

Звукова електрична щітка для зубів виконує амплітудні рухи, працюючи за принципом електромагніту. Головка розгойдується за допомогою пружини і резонатора, частота вібрації - 260 Гц. Звукові щітки здійснюють від 20 000 до 40 000 рухів/хв. За рахунок звукової хвилі такі щітки краще справляються з нальотом в міжзубних проміжках, а також під ясенним краєм.

Ультразвукова зубна щітка оснащена п'єзокерамічним перетворювачем, який створює вібрацію з частотою 1,6 МГц. Крім стандартного чищення зубів від нальоту, ультразвук дозволяє руйнувати тверді камені, покращує кровообіг в яснах, створює легкий знеболюючий ефект, а також частково бореться з бактеріями. Такі щітки ми рекомендуємо використовувати пацієнтам з ортодонтичними конструкціями і протезами.

Як вибрати електричну зубну щітку?

В клініку «My Smile» регулярно звертаються пацієнти зі всієї Київської області - Ірпеня, Києва, Бучі, Ворзеля та інших міст. Багато виявлених проблем з зубами і яснами часто можна вирішити правильним підбором зубної щітки, пасти та інших гігієнічних засобів.

Перед тим, як купити електричну зубну щітку, рекомендуємо звернутися за консультацією до фахівця, ми підкажемо:

 • як вибрати зубну щітку електричну за ціною/якістю;
 • як вибрати насадку для електричної зубної щітки при тому чи іншому захворюванні порожнини рота;
 • як вибрати дитячі електричні зубні щітки.
Нижче фахівці «My Smile» дадуть кілька загальних порад про те, як купити зубну щітку електричну.
Запис на прийом
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з Вами

Як вибрати електричну зубну щітку для дорослих?

Дорослим щітка підбирається виходячи зі стану порожнини рота. Для повністю здорових зубів і ясен можна купити електрощітку середньої жорсткості (medium). Щітка повинна бути без гумових вставок, зі зручною ручкою і короткою голівкою (2-2,5 см). Щітки з вимітаючими рухами щетинок використовують технологію звичайного чищення, вони дешевші, підійдуть в більшості випадків.

Щітки зі зворотно-обертальними рухами (2D і 3D) чистять кожен зуб окремо, ефективність очищення збільшується, але такі пристрої коштують дорожче.

Сучасні моделі щіток можуть бути оснащені спеціальними технологіями, які в основному спрямовані на зручність використання:

 • Додаткові режими;
 • Функція поступового звикання;
 • Датчик тиску;
 • Можливість синхронізації зі смартфоном.

Як вибрати електричну зубну щітку для підлітка?

Дитяча електрощітка для підлітка повинна відповідати віковим особливостям порожнини рота. У підлітковому віці можна використовувати м'які або середні по жорсткості щітки, жорстка електрощітка дитяча застосовується лише в окремих випадках після огляду стоматолога.

Електрична зубна щітка дитяча вибирається або в класичному варіанті, або в звуковому, ультразвукові щітки не рекомендовані. Якщо у підлітка дуже чутливі зуби, то краще купити дитячу зубну щітку електричну Soft або Ultrasoft, або зупинитися на класичній мануальной щітці.

Дитяча електрична зубна щітка
У малюків до 5 років використовується зубна щітка електрична дитяча тільки з м'якими і дуже м'якими щетинками. Рекомендуємо вибирати моделі з можливістю підбору режиму чистки. Електрична зубна щітка для дітей з високою частотою вібрації може пошкодити ніжні ясна.

Починати необхідно з самого щадного режиму, а після чищення уважно оглядати порожнину рота, щоб уникнути пошкоджень. Хочете дізнатися, яка дитяча зубна щітка електрична підійде Вашій дитині? Запишіться на консультацію до дитячого стоматолога «My Smile» в Києві (Ірпені).
Детальніше про процедури клініки і їх вартість
Фотополімерна пломба
Надійний захист Ваших зубів на довгі роки від карієсу
Чищення зубів Air Flow
Знімає м'які тканини відкладень, полірує зуби
Запис на прийом
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з Вами

Часто задавані питання про електричну зубну щітку

 • ➔ Чи правда, що електрична щітка чистить швидше звичайної?

  Швидкість очищення зубів залежить від ретельності обробки. Однаково добре можна почистити зуби мануальною і електронною щіткою. Перевага електрощітки - всі рухи виконуються в автоматичному режимі.

 • ➔ Чи можна постійно використовувати тільки електричну зубну щітку?

  Електро зубна щітка може використовуватися на постійній основі і повністю замінити класичний мануальний варіант.

 • ➔ Як вибрати електрощітку для чутливих зубів?

  Електрична зубна щітка для чутливих зубів повинна бути оснащена м'якими щетинками (soft). У сучасних моделей також є спеціальний щадний режим роботи для таких випадків.

 • ➔ Як часто потрібно міняти електричні зубні щітки?

  Зубна щітка електрична має змінну насадку, яку потрібно міняти кожні 2-3 місяці, як і звичайну щітку.

 • ➔ Що таке 3D зубна електрощітка?

  Електрощітка зубна 3D має коротку круглу головку, яка виконує зворотно-обертальні рухи, а також «пульсує». Виробники стверджують, що такий варіант чистки найефективніший.

Наші контакти
+38(066) 366 99 86
+38(063) 476 94 54
sunsmile.irpen@gmail.com
Працюємо без вихідних з 10:00 до 19:00