Нейлонові зубні протези

Показання і протипоказання. Види нейлонових протезів. Догляд за нейлоновими протезами. Які зубні протези краще: нейлонові або акрилові?

Акція на Комплексну Чистку (ультразвукове чищення + Air Flow) за 1300 грн. Акція діє до 31.05

М'які і гнучкі нейлонові протези сьогодні активно використовуються в стоматології для усунення практично всіх дефектів зубного ряду. Нейлонові протези - це ефективне рішення проблем повної і часткової адентії, яка має безліч переваг перед своїми старшими братами - пластиковими протезами. У стоматології «My Smile» в Ірпені ми виготовляємо і встановлюємо зубні протези нейлонові всіх видів. На сьогоднішній день наша клініка пропонує найнижчі ціни на протезування в Київській області, а також гарантію на кожний виріб. Записатися на первинну консультацію можна онлайн, навіть якщо Ви проживаєте в іншому місті (Київ, Буча, Гостомель, Фастів і будь-які інші регіони). Орієнтовну вартість протеза Ви можете уточнити у адміністратора клініки в телефонному режимі або в розділі «Ціни» прямо на сайті.

Нейлонові протези - показання та протипоказання

Нейлонові протези ми ставимо в таких випадках:

 • Відсутність одного або декількох зубних одиниць;
 • Бруксизм (скрип зубами уві сні);
 • Хвороби суглобів нижньої щелепи;
 • Початкова стадія пародонтозу;
 • Неможливість препарування зубів для установки інших протезів (при епілепсії, порушеннях згортання крові);
 • При алергії на акрил та інші матеріали для протезування.

Нейлонові зубні протези встановлювати не можна:

 • При вираженому пародонтозі;
 • При високій рухливості зубів;
 • Недостатній висоті коронки опорних зубів;
 • Запальні процеси в порожнині рота в гострій фазі.

Нейлонові повні знімні протези

Нейлонові повні знімні протези (вставна щелепа) застосовуються при повній адентії (відсутність всіх зубних одиниць). Сумний нейлоновий протез добре утримується в порожнині рота завдяки спеціальним присоскам, не викликає дискомфорт і блювотний рефлекс. Для додаткової фіксації можна використовувати спеціальні пасти, які продаються в аптеках. Замовити повні нейлонові протези в Києві (Ірпені) за доступною ціною Ви можете в клініці «My Smile». Для цього зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку на сайті.

Частковий нейлоновий протез


Втрата одного або декількох зубів поруч може статися через хворобу або травму. Виправити проблему можна за допомогою часткового нейлонового протеза. Сама конструкція зовні нагадує ділянку ясни з зубами. Протези можуть бути самої різної форми і розміру. Кріплення здійснюється до опорних (бічним) зубів за рахунок нейлонових кламерів. Перевагою нейлону в даному випадку є відсутність необхідності обточувати і пломбувати опорні зуби. Нейлонові зубні протези в Києві можна поставити навіть дітям в якості тимчасового протезування, щоб не порушувати прикус.

Зубні протези нейлонові на один зуб

Нейлоновий мікропротез або «метелик» - це маленька конструкція, що складається всього з однієї штучної коронки на нейлоновому підставі. За допомогою цього чудесного протеза можна усунути дефект одного зуба в роті на час, поки йде процес виготовлення постійної коронки або мостовидного протеза.

Нейлонові протези - етапи виготовлення

Виготовлення нейлонового протеза проходить в кілька етапів. При першому відвідуванні стоматолог огляне порожнину рота, щоб виключити протипоказання, а також зробить відбиток зубів.

На підставі відбитка зуботехнічна лабораторія робить макет протеза з пластиковими зубами. Потім ми виконуємо попередню примірку протеза, щоб Ви могли переконатися у зручності, оцінити колір, посадку на зуби та інші нюанси. Якщо все підходить ідеально, лабораторія виготовляє остаточний варіант протеза.


Які зубні протези краще: нейлонові або акрилові?

Традиційні нейлонові зубні протези виграють у акрилових практично за всіма параметрами. Вони значно зручніші, легші, практичніші і мають кращий зовнішній вигляд. Крім того, їх можна встановлювати навіть за наявності алергії у пацієнта. Ціна на нейлонові протези в Україні дещо вища, це поки єдиний недолік даних виробів.

Догляд за нейлоновими протезами

Знімні нейлонові протези в середньому носять близько 5 років, потім конструкція підлягає заміні. Щоденний догляд за нейлоновими протезами дозволить зберегти їх жувальну функцію і естетичний зовнішній.

 • Промивайте протез теплою водою після кожного прийому їжі;
 • Для дезінфекції нейлонового виробу використовуйте спеціальні таблетки, з яких готується розчин. Їх можна купити в будь-якій аптеці;
 • Не допускайте падіння протеза на підлогу, ударів протеза об тверді предмети;
 • Не чистіть протез щіткою. Раз в 3-4 місяці звертайтеся в стоматологію, де проведуть професійну очистку протеза без пошкодження;
 • Занадто кислі, гарячі, холодні продукти, а також кава можуть негативно вплинути на нейлоновий протез, намагайтеся не зловживати ними.

Нейлонові зубні протези - ціни в Києві та Ірпені

На нейлонові зубні протези ціни в Києві значно вищі, ніж в Ірпені. При цьому в «My Smile» ми пропонуємо високу якість виготовлення протезів і максимально зручний сервіс для кожного нашого пацієнта. Оцініть всі переваги сучасних еластичних протезів з нейлону вже сьогодні. Записатися на консультацію до стоматолога-ортопеда «My Smile» можна з будь-якого міста Київської області (Ірпінь, Київ, Буча, Фастів, Гостомель та інші) можна онлайн на сайті або по телефону.
Детальніше про процедури клініки і їх вартість
Бюгельні протези
Різновиди і переваги бюгельних протезів
Знімний протез
Відновимо жувальні властивості
Запис на прийом
Залиште ваші контакти і ми зв'яжемося з Вами

Часто задавані питання про нейлонові зубні протези

 • ➔ Нейлонові зубні протези що це таке?

  Зубні нейлонові протези - це м'які пластини різного розміру, на яких закріплені штучні зуби. Протези кріпляться до опорних зубів, або до ясен за допомогою присосок.

 • ➔ Які протези краще нейлонові або пластмасові?

  Нейлонові зубні протези однозначно перемагають в цій гонці, вони естетичніші, зручніші, рідко викликають алергічні реакції, догляд за ними простіший. Основний недолік нейлону - більш висока вартість в порівнянні з пластмасою.

 • ➔ Чи можна поставити нейлонові протези на передні зуби?

  Нейлонові протези зубів можна встановити в будь-якій точці зубного ряду, навіть при повній відсутності зубів. Для передніх зубів естетика таких протезів грає дуже важливу роль.

 • ➔ Скільки коштують нейлонові зубні протези в «My Smile»?

  Ціна виготовлення і установки нейлонового протеза в «My Smile» 4500 гривень. Остаточну вартість протезування можна дізнатися після консультації стоматолога-ортопеда та обстеження.

 • ➔ Чим чистити нейлонові протези?

  Зубні протези нейлонові не можна чистити щіткою. Промивайте протез проточною водою 35-40 С °, регулярно використовуйте спеціальні антисептичні розчини видалення мікробів.

Наші контакти
+38(066) 366 99 86
+38(063) 476 94 54
sunsmile.irpen@gmail.com
Працюємо без вихідних з 10:00 до 19:00